کنترلر LINSUN


کنترلر LINSUN در حال حاضر معروف ترین و پر قدرت ترین کنترلر آنلاین در سطح بازار جهانی می باشد و شرکت های قدرتمند در زمینه تولید تلویزیون شهری از این کنترلر استفاده می کنند. از آنجایی که این کنترلرها آنلاین هستندهمواره مانند یک مانیتور عمل کرده و هر تصویری که بر روی صفحه نمایشگر کامپیوتر شما در حال نمایش باشد را به صورت بی درنگ (Real Time) به نمایشگر منتقل می کنند. از این روی این کنترلرها برای استفاده در تالارها، مجموعه های ورزشی و کنفرانس ها پس از اتصال به دوربین های حاضر در محل ، کارآمدی بسیار بالایی خواهند داشت.

این کنترلرها قابلیت پشتیبانی تمامی ماژول ها از جمله ماژول ال ای دی تمام رنگ ، ماژول LED تک رنگ و سه رنگ را دارا می باشند. کارت کنترلر LINSUNشامل دو کارت مجزا هستند : کارت فرستنده (Sending cards) و کارت های گیرنده (Receiving Cards) که برای راه اندازی نمایشگر، وجود هر دو کارت الزامی می باشد و هر کارت فرستنده توانایی راه اندازی چندین کارت گیرنده را دارا است که برای نمایشگرهای غول پیکر تلویزیون شهری بسته به اندازه و تعداد پیکسل نمایشگر،تعداد کارت های گیرنده ی مورد نیاز محاسبه خواهد گردید.

کارت های فرستنده LINSUN شامل دو دسته Internal (داخلی) و External (خارجی) هستند که کنترلرهای Internal در داخل فضای کیس کامپیوترهای شخصی قرار گرفته ولی کنترل های External در خارج از فضای کامپیوتر و یا برای استفاده در تبلت ها مفید می باشند که برای کنترلرهای خارجی کارت تبدیل ADSمورد نیاز می باشد.


ارسال نظرات :