پیکسل مربعیاستارلایت ال ای دی|پیکسل مربعی، تلویزیون شهری، استیج رقص

پیکسل مربعی تمام رنگ از جمله قطعات نورپردازی مدرن می باشد که در سردر مکان های تجاری به عنوان پشت زمینه حروف چلنیوم مورد استفاده قرار میگیرد این پیکسل ها از تکنولوژی جدید و پیشرفته ای برخوردار هستند که علاوه برنمایش افکت های مختلف نوری قابلیت پخش فیلم ،انیمشن و متن را به صورت تمام رنگی دارا می باشد و علاوه بر ایجاد فضای تبلیغاتی مدرن جلوه ی بی نظیری به تابلو های چلنیوم می بخشد .


استارلایت ال ای دی|پیکسل مربعی، تلویزیون شهری، استیج رقص


پیکسل مربعی به دلیل خاصیت برنامه پذیری، قابلیت نمایش افکت های زیباو متنوع همچنین پخش فیلم و انیمیشن به صورت تمام رنگ دارا می باشد. پیکسل مربعی قابلیت نصب بر روی کامپوزیت، چوب، ورق های فلزی و در شرایط خاص بر روی سنگ را نیز دارا میباشد.


جنس بدنه پیکسل مربعی :


جنس بدنه پیکسل مربعی استارلایت از نوع پلی کربنات می باشد که ماندگاری بالایی در مواجه با شرایط نامناسب جوی و آفتاب شدید داردودر طی سالیان طولانی به هیچ عتوان تغییر رنگ شامل کدر و یا زرد شدن پیکسل را به دنبال نخواهد داشت.


تراکم چیدمان پیکسل مربعی :


پیکسل مربعی استارلایت دردو مدل SMD و LED با ابعاد 6.5*6.5 به مشتریان عزیز ارائه می گردد. کاملا ضد آب و ضد ضربه می باشد. همکاران و مشتریان عزیز بنا به بودجه و شرایط محیطی نصب میتوانند میتوانند این پیکسل ها را در ابعاد متفاوت (8*8 ، 10*10 ، 11*11 پیکسل در متر مربع) نصب نمایند. بلوک های پیکسل مربعی استارلایت دردو مدل 3 و 4 پیکسل ارائه می شود که متناسب با سلیقه و بودجه خود میتوانید استفاده نمایید هم چنین پایه و کاور هر کدام به صورت جداگانه نیز به فروش می رسد.


ارسال نظرات :